Проблема оскарження актів ревізії органів Державної контрольно-ревізійної служби України непідконтрольними установами – суб’єктами підприємницької діяльності, що отримували бюджетні кошти.

М. В. Чундак

Анотація


дана стаття присвячена проблемі прийняття адміністративного позову та його розгляду судами. Суб’єкти підприємницької діяльності, які не є підконтрольними установами та не згодні з висновками ревізії часто стикаються з проблемою оскарження висновків ревізії та дій ревізорів в порядку адміністративного судочинства. Проблема захисту прав та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, що отримували бюджетні кошти пов’язана з відображенням в актах ревізії суперечливих висновків, з оскарженням яких виникають складнощі у зв’язку з недосконалістю і суперечливістю чинних норм законодавства. Не однакова практика застосування законодавства місцевими судами призводить до наявності потреби у наданні нових рекомендацій та роз’яснень законодавства з боку Вищого адміністративного суду України.

Ключові слова


акт ревізії; скарга на неправомірні дії; адміністративний позов; захист прав та інтересів в порядку адміністративного судочинства.

Повний текст:

PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.© М. В. Чундак, 2015

Creative Commons License

Ця праця може використовуватись відповідно до умов ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International («Атрибуція — Некомерційне використання — Без похідних творів» 4.0 Всесвітня).